Alpha Team - Polska Społeczność Multigamingowa - Battlefield V, CS:GO, Apex Legends i nie tylko
Alpha Team Gaming Weekend I - Wersja do druku

+- Alpha Team - Polska Społeczność Multigamingowa - Battlefield V, CS:GO, Apex Legends i nie tylko (http://alpha-team.eu)
+-- Dział: Klan (http://alpha-team.eu/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Rozgrywki (http://alpha-team.eu/forumdisplay.php?fid=9)
+---- Dział: Eventy (http://alpha-team.eu/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Wątek: Alpha Team Gaming Weekend I (/showthread.php?tid=453)Alpha Team Gaming Weekend I - Bansuj - 07.09.2018

Alpha Team Gaming Weekend I


Ruszamy z nową inicjatywą, której głównym celem jest integracja, zjednoczenie się i utrzymanie dobrego kontaktu między wszystkimi osobami należącymi do naszego klanu. Podziękowania dla @Namey za podsunięcie wstępnego pomysłu.

O co chodzi?
O to, żeby wszyscy klanowicze AT mieli okazję pograć wspólnie w różne gry, obojętnie do jakiej sekcji należą. W każdy weekend będziemy grali w darmowe/tanie/posiadane przez większość gry multiplayer wyłonione drogą głosowania. O tym w co zagramy decydujecie wy - każdy kto należy do AT ma prawo głosu. Oczywiście zabawa nie jest w żaden sposób zamknięta dla osób nie należących do klanu, do gry zapraszamy wszystkich chętnych.

Kiedy?
W każdy piątek, sobotę i niedzielę gramy w grę, która wygra głosowanie na forum trwające zawsze do środy godz. 20:00.

Jako że już mamy prawie piątek i nie ma czasu na przeprowadzanie głosowania na najbliższy weekend, pozwoliłem sobie wybrać Battlefield V Open Beta jako pierwszą grę w którą będziemy grać. Od dziś do wtorku 11.09 mamy do niej darmowy dostęp, co jest fajną okazją na wspólne granie.

[Obrazek: Battlefield_v_official_logo.png]
07.09.18 - 11.09.18

Jaka gra kolejna?
Wy wybieracie w jaki tytuł zagramy w przyszłym tygodniu. Zapraszam do pisania swoich propozycji gier w tym temacie. Przypomnę, że gra powinna być darmowa albo choćby tania, lub posiadana przez dużą ilość osób pośród nas. Mogą to być zarówno gry które są aktualnie na topie, gry z ograniczonym czasowo darmowym dostępem, klasyki do których miło byłoby wam wrócić, jakieś niszowe tytuły czy czysta beka pokroju Kalamburów. Propozycje grania w gry w które posiadamy już sekcje akceptujemy tylko jeśli dana gra jest darmowa, albo jeśli planowany jest w nią darmowy weekend (np. jak to często ma miejsce z grami na Steam). Gry również nie mogą się powtarzać - jeśli graliśmy już w coś, zamiast proponować drugi raz to samo, dajmy szansę kolejnym tytułom.


Piszcie tu swoje posty z propozycjami gier na Alpha Team Gaming Weekend II, w niedzielę wieczorem rozpoczniemy głosowanie na grę w jaką będziemy pykać w weekend 14-16 września.

Na jakiekolwiek pytania odpowiem tutaj, pozdro!RE: Alpha Team Gaming Weekend I - _HuNT3R - 07.09.2018

Heroes 3!


RE: Alpha Team Gaming Weekend I - Marin - 07.09.2018

To ja podaję osu!
Lobby gry jest na max 18 graczy, więc się pomieścimy. A generalnie chodzi o to żeby klikać w kółka w rytm muzyki, beatu. Jest bardzo wciągająca


RE: Alpha Team Gaming Weekend I - XariuS123 - 07.09.2018

Quake Champions, max 4 osoby, próg wejścia jest niestety trochę wysoki, ale jak to się ogarnie to czeka was fajna zabawa


RE: Alpha Team Gaming Weekend I - Namey - 07.09.2018

Ja proponuje Wolfenstein enemy territory

http://www.splashdamage.com/games/wolfenstein-enemy-territory/


RE: Alpha Team Gaming Weekend I - MoAZeR - 07.09.2018

(07.09.2018, 15:19)Namey napisał(a): Ja proponuje Wolfenstein enemy territory

http://www.splashdamage.com/games/wolfenstein-enemy-territory/

Namey mola ulubiona gra ja tez Happywide


RE: Alpha Team Gaming Weekend I - XariuS123 - 07.09.2018

Proponowałbym jeszcze Stronghold HD (Twierdza HD). Do kupienia na G2A za 7 zł na steam, a jak pobierzecie, to będziecie mieli od razu opcję instalacji GameRangera na grę multi
@_HuNT3R z hirołskami też dobry pomysł Happywide


RE: Alpha Team Gaming Weekend I - vetrox - 08.09.2018

PROPONUJE ROBLOXA