Alpha Team - Polska Społeczność Multigamingowa - Battlefield V, CS:GO, Apex Legends i nie tylko
Ważne Wsparcie dla klanu - Wersja do druku

+- Alpha Team - Polska Społeczność Multigamingowa - Battlefield V, CS:GO, Apex Legends i nie tylko (http://alpha-team.eu)
+-- Dział: Klan (http://alpha-team.eu/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Ogłoszenia (http://alpha-team.eu/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Ważne Wsparcie dla klanu (/showthread.php?tid=119)Wsparcie dla klanu - Bansuj - 19.11.2017

Chciałbyś okazać swoje wsparcie klanowi? Dzięki donacjom mamy szansę dalej się rozwijać, opłacać serwer i domenę, nagradzać klanowiczów gadżetami takimi jak koszulki, podkładki, kubki AT itp. oraz organizować konkursy lub turnieje z nagrodami i realizować wiele innych pomysłów, których mamy całe mnóstwo. Aby wcielić je w życie potrzebujemy jednak pomocy, bo nie jest łatwo urzeczywistnić te plany opłacając je z własnej kieszeni. Jak to ktoś kiedyś mądrze powiedział - W KUPIE SIŁA!

[Obrazek: collage.jpg]Co zrobić aby nas wspomóc i co będziesz z tego miał?
Przyjmujemy wpłaty na klanowe konto PayPal w dowolnej kwocie oraz wsparcie na Patronite.


Konto  PayPal  Alpha Team: https://www.paypal.me/ATclan

Nasz Patronite: https://patronite.pl/ATDla najhojniejszych donatorów obok klanowych gadżetów i wyróżnienia na liście donatorów przewidziane są nagrody na forum:

[Obrazek: donate_legenda.png]

Dodatkowo za każdorazową wpłatę powyżej 50 zł oferujemy dowolną zmianę koloru nicku na Discordzie na 2 tygodnie (PayPal), lub na czas trwania twojej subskrypcji na Patronite (czyli co najmniej miesiąc).TOP DONATORZY:RE: Wsparcie dla klanu - MoAZeR - 19.11.2017

fajnie dziękujemy za uznania Happywide


RE: Wsparcie dla klanu - Bansuj - 17.06.2018

Nowa nagroda dla donatorów: Za każdorazową wpłatę powyżej 50 zł dowolna zmiana koloru nicku na Discordzie na okres dwóch tygodni.


RE: Wsparcie dla klanu - Bansuj - 20.09.2018

Chciałbyś wyróżnić się z tłumu unikalnym kolorem nicku, dodatkowo wspierając swój klan? Od teraz za każdorazową donację dla klanu powyżej 50 zł otrzymasz dowolnie wybrany przez siebie kolor nicku na Discordzie na okres 2 tygodni!