Alpha Team - Polska Społeczność Graczy - CoD:MW, Apex Legends, LoL, Valorant, R6, EFT, CS:GO i nie tylko

Pełna wersja: Rekrutacja do sekcji Apex Legends
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chcesz dołączyć do nas? Oto kilka faktów których musisz wiedzieć.

Jesteśmy powstałym w 2009 roku klanem z ogromnym doświadczeniem, mającym za sobą rywalizacje na najwyższym poziomie m.in. w wielu częściach Call od Duty, Battlefielda a także Grand Theft Auto. Dołączając do nas możesz być pewny, że wraz z ekipą pomożemy ci wycisnąć maxa z rozgrywki w Apex Legends. Zapewniamy przyjemną grę w dorosłym i dojrzałym, ale zarówno wesołym gronie, któremu słowo "nuda" jest obce. W co grywamy? Poza naszymi oficjalnymi grami klanowymi jakimi są Apex Legends, BFV oraz Rainbow Six Siege, niektórzy klanowicze ogrywają wspólnie inne tytuły jak np. The Division 2, FIFA czy League of Legends. Mamy w swoich szeregach wielu "weteranów wojny" będących z nami od samych początków, lecz jednocześnie jesteśmy otwarci na poznawanie nowych ludzi i przyjmowanie ich do naszej borsukowej watahy, o ile oczywiście są aktywni i cechują się podobnym do nas poczuciem humoru. U nas znajdziesz coś dla ciebie, bez względu na to czy szukasz rywalizacji, czy tylko gry dla zabawy.


Interesuje cię gra w stałym gronie zamiast z losowo dobranymi osobami? Nie mogłeś trafić lepiej, u nas bardzo łatwo znajdziesz osoby do wspólnej gry dobrej zabawy w miłym gronie. Aktualni członkowie AT mają wolny wstęp do sekcji Apex Legends, natomiast osoby które jeszcze nie należą do Alpha Team muszą złożyć podanie i przejść proces rekrutacji trwający od 1 do max 3 tygodni, po którego zdaniu otrzymują rangę Casual.

Podczas rekrutacji do sekcji Apex Legends wysoki skill to oczywiście duży plus, ale póki eSport w tej grze nie istnieje to umiejętności są rzeczą drugorzędną - znacznie większy nacisk kładziony jest na zachowanie, komunikację i kulturę, a na aktywność jesteśmy w stanie przymrużyć oko jeśli ktoś nie ma możliwości regularnej gry przez jakiś czas.

W sekcji Apex Legends dla nowych osób w naszych szeregach przewidziany jest tylko jeden typ członkostwa: Casual. Jednak osoby nastawione na eSport w przyszłości i wyjątkowo aktywne w grze oraz na forum mogą ubiegać się o rangę Member po jakimś czasie pobytu w Alpha Team.

Aby stać się członkiem którejkolwiek z sekcji wymagane jest przejście procesu rekrutacji. Podczas składania podania masz wybór do której sekcji chciałbyś kandydować. Członkostwo w AT traktujemy poważnie, każdy członek AT, zarówno Member jak i Casual, ma swoje prawa i obowiązki. Wszyscy członkowie klanu, bez względu na sekcję w jakiej się znajdują, są zobowiązani do aktywności i w miarę możliwości regularnego odwiedzania forum oraz naszego Discorda. Szczegóły dotyczące rekrutacji i przynależności do AT do przeczytania TUTAJ.
Oczywiście nawet i bez składania podania macie możliwość gry na naszym publicznym serwerze Discord, aczkolwiek bez wszystkich możliwości oraz bez pełnego dostępu do wielu kanałów prywatnych przeznaczonych dla klanowiczów.


Spełniasz nasze wymagania i chcesz stać się częścią prężnie rozwijającej się społeczności? Zapraszamy Cię do Alpha Team!

[Obrazek: zlozpodanie.png]