Alpha Team - Polska Społeczność Multigamingowa - Battlefield V, Apex Legends, R6 Siege i nie tylko

Pełna wersja: Rekrutacja do sekcji Apex Legends
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chcesz dołączyć do nas? Oto kilka faktów których musisz o nas wiedzieć. Trochę informacji o nas:

Jesteśmy powstałym w 2009 roku klanem z ogromnym doświadczeniem, mającym za sobą rywalizacje na najwyższym poziomie m.in. w wielu częściach Call od Duty, Battlefielda a także Grand Theft Auto. Dołączając do nas możesz być pewny, że wraz z ekipą pomożemy ci wycisnąć maxa z rozgrywki w Apex Legends. Zapewniamy przyjemną grę w dorosłym i dojrzałym, ale zarówno wesołym gronie, któremu słowo "nuda" jest obce. W co grywamy? Poza naszymi oficjalnymi grami klanowymi jakimi są BFV oraz Rainbow Six Siege, niektórzy klanowicze ogrywają wspólnie inne tytuły jak np. The Division 2, CS:GO czy League of Legends. Mamy w swoich szeregach wielu "weteranów wojny" będących z nami od samych początków, lecz jednocześnie jesteśmy otwarci na poznawanie nowych ludzi i przyjmowanie ich do naszej borsukowej watahy, o ile oczywiście są aktywni i cechują się podobnym do nas poczuciem humoru. U nas znajdziesz coś dla ciebie, bez względu na to czy szukasz rywalizacji, czy tylko gry dla zabawy.


Interesuje cię gra w stałym gronie zamiast z losowo dobranymi osobami? Nie mogłeś trafić lepiej, u nas bardzo łatwo znajdziesz osoby do wspólnej gry dobrej zabawy w miłym gronie. Aktualni członkowie AT mają wolny wstęp do sekcji Apex Legends, natomiast osoby które jeszcze nie należą do Alpha Team muszą złożyć podanie i przejść proces rekrutacji trwający max tydzień, po którego zdaniu otrzymują rangę Casual.

Podczas rekrutacji do sekcji Apex Legends wysoki skill to oczywiście duży plus, ale póki eSport w tej grze nie istnieje to umiejętności są rzeczą drugorzędną - znacznie większy nacisk kładziony jest na zachowanie, komunikację i kulturę, a na aktywność jesteśmy w stanie przymrużyć oko jeśli ktoś nie ma możliwości regularnej gry przez jakiś czas.

W sekcji Apex Legends przewidziany jest tylko jeden typ członkostwa: Casual. Jednak osoby nastawione na eSport i wyjątkowo aktywne w grze oraz na forum mogą ubiegać się o rangę Member po jakimś czasie pobytu w Alpha Team.

Aby stać się członkiem którejkolwiek z sekcji wymagane jest przejście procesu rekrutacji. Podczas składania podania masz wybór do której sekcji chciałbyś kandydować. Członkostwo w AT traktujemy poważnie, każdy członek AT, zarówno Member jak i Casual, ma swoje prawa i obowiązki. Wszyscy członkowie klanu, bez względu na sekcję w jakiej się znajdują, są zobowiązani do aktywności i w miarę możliwości regularnego odwiedzania forum oraz naszego Discorda. Szczegóły dotyczące rekrutacji i przynależności do AT do przeczytania TUTAJ.
Oczywiście nawet i bez składania podania macie możliwość gry na naszym publicznym serwerze Discord, aczkolwiek bez wszystkich możliwości oraz bez pełnego dostępu do wielu kanałów prywatnych przeznaczonych dla klanowiczów.


Spełniasz nasze wymagania i chcesz stać się częścią prężnie rozwijającej się społeczności? Zapraszamy Cię do Alpha Team!

[Obrazek: zlozpodanie.png]