Alpha Team - Polska Społeczność Graczy - CoD:BOCW, CoD:MW, Apex Legends, R6, LoL, EFT i nie tylko

Pełna wersja: Rekrutacja do sekcji CoD:MW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chcesz dołączyć do nas? Oto kilka faktów których musisz wiedzieć:

Jesteśmy powstałym w 2009 roku klanem z ogromnym doświadczeniem, mającym za sobą rozgrywki na najwyższym poziomie m.in. w wielu częściach Call od Duty, Battlefielda a także Grand Theft Auto. Dołączając do nas możesz być pewny, że wraz z ekipą pomożemy ci wycisnąć maxa z rozgrywki w CoD: Modern Warfare. Zapewniamy przyjemną grę w dorosłym i dojrzałym, ale zarówno wesołym gronie, któremu słowo "nuda" jest obce. Poza naszymi oficjalnymi grami klanowymi jakimi są m.in. CoD:MW, Apex Legends czy też League of Legends, niektórzy klanowicze ogrywają wspólnie inne tytuły jak np. CS:GO czy Red Dead Redemption 2. Mamy w swoich szeregach wielu "weteranów wojny" będących z nami od samych początków, lecz jednocześnie jesteśmy otwarci na poznawanie nowych ludzi i przyjmowanie ich do naszej borsuczej watahy, o ile oczywiście są aktywni i cechują się podobnym do nas poczuciem humoru. U nas znajdziesz coś dla ciebie, bez względu na to czy szukasz rywalizacji, czy tylko gry dla zabawy.

Sekcja CoD:MW dzieli się na dwa typy członkostwa:
Member
 oraz  Casual
  • Jeśli interesuje cię kompetytywna gra na arenie eSportowej, rywalizacja w sparingach, turniejach oraz ligach CoD:MW, to dołącz do nas jako Member. Codziennie gramy w stałym gronie i regularnie meldujemy się w grze wspólnie z innymi kompanami z AT. Uczestniczymy w niemieckiej eSport Bundeslidze, w której nasze 4 składy zajmują czołowe lokaty. Opcja tylko dla osób, które wierzą że czas pozwoli im na regularne branie udziału w meczach i treningach, oraz na duże zaangażowanie i aktywny wkład w życie Alpha Team.
  • Natomiast jeśli trafiając do nas nie szukałeś niczego innego niż po prostu osób do wspólnej gry i dobrej zabawy w miłym gronie, bez parcia na umiejętności ani treningi, też mamy coś co cię zainteresuje - rangę Casual. To czysty 4fun. Nie ma znaczenia jakie masz umiejętności - tutaj znacznie większy nacisk kładziony jest na zachowanie, komunikację i kulturę, a na aktywność jesteśmy w stanie przymrużyć oko jeśli ktoś nie ma możliwości regularnej gry. Rekrutacja na rangę Casual jest krótsza i łatwiejsza niż przy kandydowaniu na Membera.

Aby stać się członkiem którejkolwiek z sekcji wymagane jest przejście procesu rekrutacji. Podczas składania podania masz wybór do której sekcji chciałbyś kandydować, ale składanie paru podań do różnych sekcji jest możliwe jeśli ma się czas na grę w wiele gier. Członkostwo w AT traktujemy poważnie, każdy członek AT, zarówno Member jak i Casual, ma swoje prawa i obowiązki. Wszyscy członkowie klanu, bez względu na sekcję w jakiej się znajdują, są zobowiązani do aktywności i w miarę możliwości regularnego odwiedzania forum oraz naszego Discorda. Szczegóły dotyczące rekrutacji i przynależności do AT do przeczytania TUTAJ.
Oczywiście nawet i bez składania podania macie możliwość gry na naszym publicznym serwerze Discord, aczkolwiek bez wszystkich możliwości jakie on oferuje oraz bez pełnego dostępu do wielu kanałów prywatnych przeznaczonych tylko dla klanowiczów.


Spełniasz nasze wymagania i chcesz stać się częścią prężnie rozwijającej się społeczności? Zapraszamy Cię do Alpha Team!

[Obrazek: zlozpodanie.png]
Siema chce dołączyć do team competitive tryby wszystkie domin. Hp. Ziz. Myślę że moja osoba razem z waszą pomocą pomoże osiągnąć sukces pozdro czekam na odp.
(09.12.2019, 23:33)MvP-_-SiWY napisał(a): [ -> ]Siema chce dołączyć do team competitive tryby wszystkie domin. Hp. Ziz. Myślę że moja osoba razem z waszą pomocą pomoże osiągnąć sukces pozdro czekam na odp.

Cześć, jeśli chcesz do nas dołączyć proszę o złożenie podania TUTAJ. Pozdrawiam